Výkup spoluvlastnických podílů

Hledáte někoho, kdo by od vás vykoupil váš spoluvlastnický podíl? Jsme tu pro vás! Odkoupíme váš podíl na bytě, domě, pozemku i komerčním objektu a to za nejvyšší tržní cenu. Vykoupíme i podíly, na kterých je zapsána exekuce a další omezení. Jednáme rychle, diskrétně a profesionálně. Veškerou administrativu vyřešíme za vás.

Jako jediní v Brně vám nabízíme východisko

Ať jste podíl na nemovitosti získali v dědickém řízení, majetkovým vyrovnáním při rozvodu či zcela jiným způsobem, podílové spoluvlastnictví můžou provázat komplikace a vyhrocené vztahy, ze kterých není snadné najít východisko. Jako jediní v Brně vykupujeme spoluvlastnické podíly a nabízíme vám snadný způsob, jak se podobných problémů rychle zbavit.

Exekuce nebo věcné břemeno? Žádný problém!

Výkup podílu na nemovitosti není vůbec snadná záležitost. Více spoluvlastníků znesnadňuje například prodej či užívání nemovitosti, nebo je na ostatní podíly podaná exekuce, zástava, dražba, věcné břemeno a jiná omezení. S tím vším máme zkušenosti a dokážeme vám pomoci.

Prodejte spoluvlastnický podíl přímo nám

Díky novele občanského zákoníku č. 163/2020 Sb se od 1. 7. 2020 opět zavádí volný prodej spoluvlastnických podílů. Díky tomu odpadá povinnost nabídnout váš podílu ostatním spoluvlastníkům (tato povinnost bude platit pouze u případů dědictví a to po dobu 6 měsíců) a můžete jít tedy rovnou za námi.

Pokud hledáte seriózního partnera, kterému byste svůj spoluvlastnický podíl mohli prodat, obraťte se na nás. Navíc za vás zdarma vyřídíme všechny právní úkony. Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci.


Stačí nám zavolat: 775 185 005