Jak na to

Nezávazně Vás navštívíme na Vaší adrese, zkonzultujeme Vaše požadavky a představy. Navrhneme jasné řešení celého případu a s přihlédnutím k okolnostem navrhneme výkupní cenu. Zajistíme veškeré dokumenty k dlužným částkám a zjistíme aktuální přesnou výši dluhů.

Kontaktujeme exekutory nebo věřitele, okamžitě zastavíme nárůst úroků a dalších dlužných částek a po vyčíslení dluhů od věřitelů a exekutorů veškeré dluhy vyplatíme. Zajistíme výmaz exekučních omezení z listu vlastníka, které omezují prodej, nemovitost tak oddlužíme a Vás zbavíme všech dluhů zapsaných na nemovitosti. Necháme připravit kupní smlouvu , kterou Vám dáme dostatečně dlouho dopředu k nastudování. Po uzavření dohody zajistíme potřebné právní kroky, aby odkup proběhl hladce a bez jakýchkoliv komplikací.

Dle Vašich požadavků začneme pro Vás hledat bydlení, bude Vám předloženo více nabídek, tím máte možnost si vybrat své bydlení. Nabízíme různé možnosti řešení bydlení, vše řešíme individuálně a smluvně ošetřené smlouvou a podle dohody vás necháme dobydlet dle smluvených podmínek zapsaných ve smlouvě. Během velmi krátké doby – v řádu dní – vám vyplatíme sjednanou cenu za nemovitost a vy tak budete moci disponovat potřebným kapitálem.

Garantujeme vyplacení zástav, exekucí, oddlužení nemovitosti a zajištění bezchybného právního servisu. Zakládáme si na férovém přístupu a profesionálním jednání.


Stačí nám zavolat: 775 185 005