Prodej spoluvlastnických podílů na nemovitosti

Nevíte si rady s prodejem svého podílu nemovitosti? Nechte to na nás. Odkoupíme váš podíl na bytě, domě, pozemku i komerčním objektu a to za nejvyšší možnou cenu. Zabýváme se i případy zadlužených nemovitostí. Jednáme rychle, diskrétně a veškeré formality vyřešíme za vás.

Rychlé a elegantní řešení

Ať už jde o podíl na nemovitosti získaný formou dědického řízení, majetkovým vyrovnáním při rozvodu či zcela jiným způsobem, podílové spoluvlastnictví někdy provází mnoho komplikací a svárů, ze kterých není snadné najít východisko. Naše společnost se jako jediná v Brně zabývá koupí a prodejem spoluvlastnických podílů a nabízí vám snadný způsob, jak se podobných problémů rychle zbavit.

Řešíme i komplikované případy s věcným břemenem

Prodej podílu na nemovitosti není vůbec snadná záležitost. Více spoluvlastníků znesnadňuje například užívání nemovitosti, nebo je na ostatní podíly podaná exekuce, zástava, dražba a jiná omezení. S tím vším si dovedeme poradit.

Co aktuálně platí?

Od 1. 7. 2020 se opět zavádí volný prodej spoluvlastnických podílů – díky novele občanského zákoníku č. 163/2020 Sb. To znamená, že odpadá povinnost nabídnout koupi vašeho podílu ostatním spoluvlastníkům (tato povinnost bude platit pouze u případů dědictví a to po dobu 6 měsíců).

Využijte našich zkušeností. Prodejte nám svůj spoluvlastnický podíl a my za vás zdarma vyřídíme veškeré právní kroky a úkony. Zavolejte nám a domluvte si nezávaznou konzultaci vašeho případu.


Stačí nám zavolat: 775 185 005